Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Smrt Josefa Abrháma: Jsou známy nové podrobnosti a místo pohřbu

Josef Abrhám: Jsou známé nové podrobnosti jeho smrti
Zdroj: eXtra.cz/Martin Procházka
+ Další fotografie
úmrtí

Smrt Josefa Abrháma zasáhla celou zemi. Jeden z nejlepších českých herců se odebral ke své dlouholeté manželce Libuši Šafránkové, která tento svět opustila v červnu minulého roku. Nyní jsou známy další detaily odchodu Abrháma, se kterými přišel deník Blesk. je také zném místo hercova pohřbu

Oblíbený herec Josef Abrhám zemřel v pondělí 16. května ve věku dvaaosmdesáti let. Jeho milovaná žena Libuška Šafránková odešla jen necelý rok před ním. Poslední rozloučení s významným hercem se podle CNN Prima News uskuteční v kostele sv. Anežky České na pražském Spořilově. Je to to samé místo, kde se rodina a nejbližší přátelé téměř před rokem loučili s Libuší Šafránkovou. 

V posledních chvílích o Abrháma pečoval jeho syn Josef mladší. Jaké vůbec byly poslední okamžiky Abrhámova života?

Josef Abrhám zemřel v podvečer

Podle informací deníku Blesk, který se odvolává na Josefa Abrháma mladšího, zemřel jeho otec v pondělí v podvečer. Zároveň to však pro jeho rodinu nebyla neočekávaná věc. Abrhám byl na svou ženu Libušku velmi fixovaný a po její smrti chřadl.

Známé je také místo Abrhámova skonu. Mělo se tak stát v nemocnici v Mělníku. Na co konkrétně herecká legenda zemřela, však jasné není. Stejně jako jeho nemoc, která ho trápila v uplynulých letech. V posledních měsících se však pohyboval na vozíku a byl viditelně pobledlý a vyhublý.

Poslední část svého života trávil Abrhám u svého syna Josefa, který se o něj staral i s jeho ženou. Podobně se Josef Abrhám staral o svého tatínka, když umíral.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy