Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Smrt Jiřího Laštovky (†39) z Ordinace šokovala kolegy: Spáchal herec sebevraždu?

Laštovka si zahrál i v Ordinaci v růžové zahradě.
Zdroj: archiv TV Nova, Divadlo Minor
Smrt Jiřího Laštovky (†39) přišla jako rána z čistého nebe. Nic nenasvědčovalo tomu, že by měl herec zemřít. Jeho kolegové z pražského divadla Minor jsou v šoku. Jedním z mnohých scénářů, proč Laštovka přišel o život, by zřejmě mohla být i sebevražda.

Smutnou zprávu přineslo v sobotu divadlo Minor, kde Jiří Laštovka působil. „Dozvěděli jsme se smutnou zprávu, že nás v uplynulých dnech opustil skvělý herec a kamarád Jiří Laštovka. Vzpomínáme na něj,“ uvedlo divadlo na Facebooku.

Laštovka si vedle divadla několikrát zahrál i v televizi. Pamatovat si ho můžete třeba ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Dokonalý svět nebo Policie Modrava.

Možné psychické potíže naznačila dramaturgyně divadla Minor Petra Zichová. „Naposledy hrál v Minoru před dvěma týdny v inscenaci Hon na Jednorožce. Některým kolegům přišel posmutnělý,“ svěřila serveru tn.cz.

Příčina Laštovkovy smrti zatím zůstává neobjasněna. Mluví se ale o sebevraždě, kterou měl podle informací, jež získal deník Blesk, spáchat v noci ze středy na čtvrtek u sebe v bytě.

Související články

Další články