Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Smrt je blízko! Heroinová Katka je na tom hodně špatně! Víme, kde teď bydlí a je to síla

Zdroj: eXtra.cz, archiv
+ Dalších 15 fotografií
Redakce eXtra.cz před pár dny přinesla informace o tom, že Katka Bradáčová (41), kterou lidé znají zejména z dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové, byla kvůli užívání pervitinu vyřazena z metadonové pomoci. Stopku dostala na tři měsíce... Bez dávky možná ale nepřežije a aktuálně je na tom opravdu zle.

Vypátrali jsme totiž kamarádku Katky Bradáčové, která pro eXtra.cz promluvila o tom, že Katka aktuálně nesmí do metadonového centra pro dávku Katka totiž neprošla před měsícem kontrolními odběry moči, ve které jí našli lékaři stopy po pervitinu. „Bylo jí nabídnuto, aby došla na detox, jenže se na to vykašlala. A tak dostala stopku na tři měsíce. Teď si nesmí docházet pro metadon, který je zdarma a závislým pomáhá,“ řekla nám kamarádka Katky.

Aktuálně je na tom Katka hodně zle a noci přežívá v kanále. "Bydlí na pražské Invalidovně v kanále vedle nás. Celý den je pryč, žebrá po městě, aby si mohla sehnat dávku, když nesmí pro metadon. Je to s ní opravdu zlé a máme obavy, aby přežila do doby, než zase bude zařazena do programu, kdy si bude moct vyzvedávat metadon. Chybí jí asi dva měsíce," řekla nám kamarádka Katky s tím, že se nejvíce pohybuje kolem Palmovky, ale občas jde zkusit sehnat peníze nebo jídlo i do pražské metropole.

Související články

Další články