Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Smrt je blízko a heroinová Katka to ví! Kolik hrdince z dokumentu Třeštíkové zbývá času?

+ Dalších 19 fotografií
Zničila si život. Její dceru má v péči její matka. Světlo na konci jejího tunelu pomalu zhasíná... Přitom všechno mohlo být jinak. Katka Bradáčová (41), která se proslavila účinkováním v dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové, na tom není, jak eXtra.cz informovalo, zdravotně dobře. Problém s imunitním systémem a dalšími orgány jí zkracují život. A stačí málo, aby si dlouhá jízda na heroinu vybrala nejkrutější daň - její život!

Je to pár měsíců zpět, kdy Katka redaktorovi eXtra.cz prozradila, že její největší obava je z jejího zdravotního stavu. „Bojím se smrti, ale vím, že v pořádku nejsem,“ tehdy se netajila, když jsme ji zastihli před metadonovým centrem, kam si chodí pro svou každodenní dávku. S heroinem údajně definitivně sekla. „Už jen metadon, po kterém můžu normálně fungovat. A občas si dám pervitin, když někdo sežene,“ byla upřímná s tím, že ví, že jí zbývá jen pár let života… „Nevím, možná pět nebo deset,“ dodala.

Jak redakce informovala, s Katkou to nevypadá nejlépe. Má problémy s imunitním systémem, což je u lidí, kteří žijí v drsných venkovních podmínkách, celkem problém. Stačí málo… „Pokud člověk tohoto typu má problém s imunitním systémem a další závažné zdravotní problémy a žije v rizikovém prostředí, tak se procenta na délku života vždy snižují. Je mnoho lidí, kteří jsou závislí a umírají ve spojitosti s těmito problémy předčasně. Jsou ale i lidé, kteří berou roky drogy a žijí déle než člověk, který s tímto nemá zkušenost. Problém nejsou samotné drogy, ale vedlejší vlivy. I přesto každá opakovaná činnost, i braní drog, má své konkrétní negativní dopady na organismus,“ řekl eXtra.cz Martin Titman z centra DropIn.

Katka patří k uživatelům návykových látek, kteří se řadí do velmi rizikové skupiny. A v jejím případě stačí opravdu málo, aby jí organismus selhal. Její zdravotní problémy ve spojitosti s její zodpovědností jsou skutečně velké… Sama by dnes, pokud by mohla, šla jinou cestou. Jenže už je bohužel pozdě…

Mohlo by vás zajímat

Další články