Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Smrt jako z hororu: Uložila dceru (†18 měsíců) ke spánku, udusila se plyšovým medvědem!

Smrt jako z hororu: Uložila dceru (†18 měsíců) ke spánku, udusila se plyšovým medvědem!
Zdroj: Facebook
Pekelný šok zažila mladá maminka z Anglie, která uložila dceru ke spánku a o pár hodin později ji našla mrtvou. Bezvládné tělíčko teprve osmnáctiměsíční holčičky leželo pod velkým plyšovým medvědem. Tím žena vyplňovala mezeru mezi postelí a zdí, aby dívka do mezery nespadla.

Mladá maminka Dexy Leigh Walsh si bude nadosmrti vyčítat chybu, kterou nezáměrně udělala. Svou dcerku Connie Rose neukládala do klasické dětské postýlky, ale do normální postele. A mezeru mezi ní a zdí vyplnila velkým plyšovým medvědem, aby do ní holčička nespadla.

Jednoho dne se stala tragédie, kterou by dokázal předpovědět málokdo. Dívenka se velkým plyšovým zvířetem zadusila. Když šla žena dívenku zkontrolovat, bylo už pozdě. Přesto k bezvládnému tělíčku holčičky přivolala záchranáře, jejichž snaha o oživení bohužel skončila nezdarem.

D

"Zpočátku to bylo ráno jako každé jiné. Šla jsem vzbudit starší dceru do školy, když v tom jsme viděli, jak Connie vyčnívají nožičky za plyšákem," vybavuje si chvíli hrůzy Dexy, která se po smrti své maličké dcery naprosto zhroutila.

Případem se zabývala i policie, která jej uzavřela jako nešťastnou nehodu. A zdrcená maminka se teď snaží mezi ostatní rodiče rozšířit, že plyšové hračky mohou být šíleně nebezpečné.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy