Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Smrt herečky (†29) z populárního seriálu: Drsnou bouračku nepřežila celá rodina!

Jessica Falkholt dnes podlehla zraněním z prosincové nehody.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tragická prosincová autonehoda vzala životy celé rodině mladé herečky Jessiky Falkholt (†29). Ta dnes po dlouhém boji v nemocnici zemřela také. Fanoušci seriálu Domov v zálivu jsou v slzách, Jessica se objevila v šestnácti epizodách.

Život rodině zničila děsivá autonehoda, která se udála 26. prosince 2017. Opatrnost otce Larse (†69) tentokrát přišla vniveč, na silnici se totiž střetli s Craigem Wittalem. Ten byl zrovna na cestě z metadonové kliniky, kam dojížděl léčit drogovou závislost.

„Pokaždé, když jsme řešili, jak dlouho někam trvá cesta autem, vypočetl jsem čas pro normálního řidiče a přidal desítky minut navíc pro ,faktor Lars'. Vždy jsme se tomu smáli,“ vzpomíná bratr maminky Jessiky.

Po střetu dvou osobních aut okamžitě zemřeli Wittal a Vivian (†60) a Lars Falkholtovi. Jejich dcery vytáhli z hořícího vozu projíždějící řidiči. Anabelle (†21) zemřela krátce po převozu do nemocnice, Jessica bojovala o život o něco déle. Ve středu v ranních hodinách podlehla zraněním z děsivé bouračky také.

Jessica Falkholt patřila k začínajícím herečkám, do povědomí diváků se zapsala rolí Hope Morrison v australském seriálu Domov v zálivu, zahrála si i v seriálu Tricky Business.

Související články

Další články