Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Smrt herce Čestmíra Řandy (†60): Snahy o oživování selhaly. Co ho zabilo?

Čestmír Řanda mladší
Zdroj: Showpix
+ Další fotografie
ÚMRTÍ
Jen několik dní před jednašedesátými narozeninami nečekaně zemřel herec Čestmír Řanda mladší (†60). Muže, který zažil bouřlivý rozchod s rosničkou Tinou Pletánkovou (50) plný vzájemného napadání a také byl několikrát ve vězení, podle přátel našla jeho partnerka.

Oživování

„Ano, je bohužel pravda, že zemřel můj kamarád Čestmír Řanda Našemu společnému známému, na kterého měla kontakt, to zavolala Čestmírova přítelkyně, která ho našla po návratu domů. Byl doma sám,“ řekl eXtra.cz Slávek Boura, který o úmrtí přítele informoval na své sociální síti.

Čtěte také: Zemřel herec Čestmír Řanda mladší (†60)

Příčina smrti

Příčina úmrtí je zatím nejistá.

Protože byl ale bílý a snažili se ho oživovat, můžeme jenom spekulovat, jestli to byl infarkt. Je to úplně čerstvá zpráva, zhruba hodinu stará,“ přidal bývalý televizní moderátor.

Divný pavouk

„S Čestmírem jsme se znali zhruba deset let. I když vím, že s ním měli lidé negativní zkušenosti, znal jsem ho jako spolehlivého člověka, s kterým bych rád ve středověku bránil hradby proti nepříteli. Byl to divný pavouk, ale kamarád,“ dodal Boura.

V posledních letech o Řandovi bylo slyšet hlavně v souvislosti s rozchodem s Tinou Pletánkovou Ta si veřejně postěžovala, že ji její bývalý měl obtěžovat zprávami a celkově ji stalkovat, Řanda kontroval tím, že Tinu obvinil ze lži a tvrdil, že má mít potíže s výchovou syna. Na jejího expřítele Zdeňka Holíka podal také hned několik trestních oznámení, především v souvislosti se synem, kterého má Holík s Pletánkovou. Také ho obvinil z údajného vyhrožování.

Související články

Další články