Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Smrt herce Aleše Kubáta (†30) na rakovinu: Doktory neřešil, nádor mu praskl!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 13 fotografií
SMRT MLADÉ HVĚZDY
Nečekaná smrt věčně usměvavého zpěváka a herce Aleše Kubáta (†30) šokovala ohromnou řadu lidí. Tenhle mladík, který pro svou fajn povahu neměl na světě snad jediného nepřítele, zemřel kvůli nádorovému onemocnění. Podle informací redakce eXtra.cz za to mohl fakt, že zanedbal lékaře.

„Dlouhodobě ho bolelo břicho. Stěžoval si na to, ale nic s tím nedělal. K lékařům šel až ve chvíli, kdy mu to prasklo a bylo pozdě,“ řekla nám Alešova kamarádka, která je z jeho smrti zdrcená.

K prasknutí nádorů občas dochází, hrozí pak otrava organismu.

Že spekulace o tom, jak se Aleš vyhýbal felčarům nebude od věci, to potvrzují i informace na sociálních sítích.

„Měl nádor v břiše. Údajně to podcenil a moc na to nedbal,“ píše na Alešově profilu na Facebooku kamarád Matouš. Anna pak přidala, že šlo konkrétně o metastázy na ledvině.

„S rakovinou už bojoval v minulosti, okolo svých patnácti let, ale porazil ji. Že se mu nemoc vrátila podle všeho nevěděl. Jeho smrt pro nás byl šok, příčinou měla být agresivní metastáze v ledvinách,“ řekl deníku Blesk jeden z Kubátových přátel.

Herec, který se objevil třeba v Ordinaci v růžové zahradě nebo Cestách domů, má podobně smutný osud, jako Jakub Zedníček (†27), jeden z jeho nejbližších kamarádů. Ten loni zemřel při autonehodě.

Související články

Další články