Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Smrt Hany Horké: Zdrcený manžel a syn z kapely Jelen promluvili o pitvě

Folková skupina Asonance.
Zdroj: Se souhlasem Asonance
+ Další 3 fotografie
ÚMRTÍ

V neděli nečekaně zemřela folková zpěvačka Hana Horká (†57). Podle syna šla covidu naproti a během prodělávání nemoci zničehonic zemřela ve spánku. Co přesně bylo příčinou jejího úmrtí, to ukáží až výsledky pitvy. Manžel, který přišel o svou životní lásku, je ale podle informací eXtra.cz nechce vůbec znát.

Výsledky pitvy manžel nechce znát

Pitva nejspíš už proběhla nebo proběhne, ale výsledky neznám. Až budeme mít výsledky, uvidíme, jestli se je rozhodneme zveřejnit,“ uvedl pro eXtra.cz v pondělí Jan Rek, člen oblíbené skupiny Jelen.

V úterý doplnil, že jeho otec a zároveň manžel zesnulé se s nimi odmítá seznámit. „Táta je vůbec nechce vidět. Zkusím si je vyžádat já,“ svěřil se nám.

V pondělí na sociálních sítích jely zprávy o úmrtí jeho maminky jako lavina. Zpěvačka Hana Horká v podstatě věřila víc různým pochybovačům než vědeckým kapacitám a prakticky byla nadšená z toho, že chytne covid, než aby se nechala očkovat.

Kritika Landy a spol.

Na to konto Rek obvinil všechny známější osobnosti, kterými se antivaxeři zaštiťují, že nesou vinu na smrti jeho maminky. Ty to ale pro Seznam Zprávy svorně odmítly.

Někteří dokonce tvrdí, že Hana Horká byla svéprávná a nikdo ji nenutil věřit hlásačům „alternativních pohledů a pravd“.

„Tohle neberu. Máma víc věřila cizím lidem a bohužel i jiným informacím než informovaným názorům vědců i lidí z vlastní rodiny. To je mi moc líto,“ vysvětlil nám syn.

Jeho debaty s matkou prý často připomínaly „best of antivaxer“.

„Bylo to pořád to samé. Vždy to byly informace od lidí, které jsem v pondělí zmínil, kteří jsou antivaxery nejvíc vyhledávaní,“ uzavřel Jan Rek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy