Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Smrt dívky od koní: Šestnáctiletá Míša prý měla intimní poměr s vrahem!

Martin Ch. čelí závažnému obvinění.
Zdroj: Prima
Stále je nejasná spousta detailů ohledně vraždy mladé Kristýnky (14), ke které se přiznal Martin Ch. (35) z Doubice. Nejsou známy ani okolnosti, za kterých byla zraněna Míša (16), o které místní říkají, že s vrahem měla intimní poměr.

„S tou Míšou chodil. Vodil si ji tady za ruku,“ uvedli místní lidé pro Blesk. Podle jejich výpovědí ale partnerství nefungovalo.

Hádali se, rozcházeli se a vždy je zpět dohromady dostala láska ke koním. Jak se ale u bývalého novináře ocitla Kristýnka (14), kterou posléze našli kriminalisté mrtvou ve sklepě, to nikdo netuší. Někteří svědci dokonce potvrzují, že Martin Ch. měl zálibu v mladších dívkách už dříve.

Upozornila na to právnička Klára Long Slámová, která uveřejnila na Facebooku fotky s Martinem Ch., který je zachycen společně s dívkami na hranici zletilosti nebo dokonce ve věku mladistvých. Brutální zločin se odehrál necelých 400 metrů od roubenky Karla Gotta. Martin Ch. se hned u výslechu ke všemu přiznal.

Blízké okolí obětí se k celé věci vyjadřuje na Facebooku a mnohdy jsou jejich výroky opravdu silné. „Ty chcípneš za to, co jsi udělal mojí sestře! Zvíře hnusný!!!“ napsala sestra Míši, která naštěstí útok přežila.

Související články

Další články