Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Smrt Davida Stypky v 41 letech: Zdrcená Ewa Farna mu poslala dojemný vzkaz do nebe

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Zemřel zpěvák, kytarista a textař David Stypka. Podlehl rakovině slinivky zkomplikované covidem. Smutná zpráva zasáhla celé Česko v čele s Davidovou velkou kamarádkou a kolegyní Ewou Farnou. Tu Davidův odchod zdrtil...

„S lítostí oznamujeme, že zpěvák, skladatel a básník David Stypka podlehl 10. ledna 2021 ve věku 41 let dlouhodobé nemoci spojené s komplikacemi covid-19,“ oznámila rodina zesnulého. Zpěvačka Ewa Farna (27), se kterou Stypka nazpíval duet Dobré ráno, milá, nese odchod kamaráda velmi špatně. Na Davida vzpomíná u jeho fotky.

"Koukám na tu fotku, prostě ji nebudu dávat na černobílo. Ne, bylo by to nějak víc reálný a já to nedokážu zatím přijmout. Před pár týdny jsme spolu psali texty u Tebe na terase, rozebrali život do totálních zarohů, uměli jsme zabřednout do hlubokých témat, a smáli se, že tak si lidi asi nepředstavujou vznik popových songů. Nemám v oblibě smalltalk, s Tebou to byl přesně ten typ přátelství, kde jsme u nás doma do rána pokecali otevřeně o všem, jen ne povrchně.

Psala jsem Ti předevčírem zprávu: Snad je Ti líp, víš jak, Dýchej. Doprdele Davide, nejsme ve věku, kdy kamarádi odcházej. Víc nejsem schopna napsat, celá se třesu. Mam Tě obrovsky ráda a myslím teď moc na Tvoji ženu a tři děti," napsala Ewa na Instagram.

David Stypka se narodil 21. července 1979. Po vystudování gymnázia byl novinářem v regionálním tisku, zkoušel i obchod se svíčkami a prodej na festivalech. Po letech novinářské práce se stal grafikem a sazečem. Dlouhodobě jako sazeč na volné noze spolupracoval mimo jiné s časopisem Pěstounovi zaměřeném na pěstounskou péči. Na tomto světe po Davidovi zůstaly 3 děti.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Související články

Další články