Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Smrt Dagmar Teichmannové (†39) z Pelíšků: O sebevraždu se pokusila podruhé, nejdříve skočila z okna

Smrt Dagmar Teichmannové (†39) z Pelíšků: O sebevraždu se pokusila podruhé, nejdříve skočila z okna
Zdroj: archiv / pixabay.com
sebevražda
Před pár dny zasáhla filmový svět smutná zpráva. Nejdříve se objevila informace, že herečka Dagmar Teichmannová (†39) z Pelíšků odešla náhle a tragicky. O pouhý den později přišel portál Blesk.cz se zprávou, že si sympatická herečka pokusila vzít život a nebylo to poprvé. Někdy zhruba před rokem se měla pokusit spáchat sebevraždu skokem z okna. Tenkrát to naštěstí nevyšlo, nyní již bohužel ano.

Městské divadlo Mladá Boleslav před pár dny přišlo s tragickou zprávou o skonu herečky Dagmar Teichmannové, které bylo pouhých devětatřicet let. Podle Blesku herečka ukončila život dobrovolně skokem pod metro na trase B ve stanici Anděl.

„Na místo jsme ihned vyslali záchranářskou a lékařskou posádku i inspektora. Bohužel, žena utrpěla zranění neslučitelná se životem,“ uvedla mluvčí zdravotnické záchranné služby hlavního města Jana Poštová.

Nyní se objevila nová informace s tím, že se herečka měla pokusit o sebevraždu již podruhé. Poprvé si chtěla vzít život před rokem, kdy vyskočila z okna. „Asi před rokem prý skočila z okna,“ řekl Blesku hereččin důvěrný známý.

"Prodělala několik operací a chodila už jen o francouzských holích," dodal člověk z hereččina okolí, který nechce být jmenován.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy