Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Smrt českého podnikatele v Karibiku. Hrůzné snímky z místa nehody!

Dva Češi ztroskotali s luxusní lodí v Karibiku.
Zdroj: Oficiální zdroj St Marteen
+ Další 4 fotografie
Foto uvnitř

Tragická srážka luxusního člunu s pevninou se stala osudnou pro jednoho Čecha. Tím měl být podnikatel Miroslav Bučkovský (†47), který byl na lodi společně s dalším podnikatelem Michalem Průšou (47), který utrpěl těžká zranění. Nyní se na stránkách St Marteen objevily oficiální fotografie z hrozivé srážky.

Nehoda luxusního motorového člunu s útesem se stala v úterý 18. ledna. Ještě téhož večera na místo dorazili důstojníci Royal Anguilla Police Force a také anguillské hasičské a záchranné služby. Jak informoval portál 721 News, záchranáři nalezli na palubě dva cestující.

Silný náraz do útesu

Podle informací se mělo jednat o podnikatele Michala Průšu a Miroslava Bučkovského. První zmíněný byl s těžkými zraněními hospitalizován v Nemocnici princezny Alexandry v Anguille, druhý zmíněný byl na místě prohlášen za mrtvého. Úmrtí pro eXtra.cz potvrdil i miliardář Richard Chlad. „Od středy to řeším... bohužel. Byli jsme léta hodně dobří kamarádi a s jeho tátou i před devadesátkami,“ prozradil.

Na stránkách webu St Marteen se nyní objevily snímky z místa nehody. Některé jsou opravdu znepokojující, jelikož ukazují mrtvé tělo. Náraz tak musel být vskutku silný.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy