Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Smrt českého podnikatele (†47) v Karibiku: Oslavy narozenin skončily tragédií!

Děsivá nehoda v Karibiku.
Zdroj: Oficiální zdroj St Marteen
+ Další 4 fotografie
Nehoda

V Karibiku se udála děsivá nehoda, která zapříčinila smrt jednoho českého podnikatele a další se zraněními skončil v nemocnici. Podle exkluzivních informací eXtra.cz může být příčinou nárazu člunu do útesu bujará oslava narozenin, které den předtím slavil Miroslav Bučkovský (†47).

Nehoda luxusního motorového člunu s útesem se stala v úterý 18. ledna. Ještě téhož večera na místo dorazili důstojníci Royal Anguilla Police Force a také anguillské hasičské a záchranné služby. Jak informoval portál 721 News, záchranáři nalezli na palubě dva cestující.

Mělo se jednat o podnikatele Michala Průšu (46) a Miroslava Bučkovského. První zmíněný byl s těžkými zraněními hospitalizován v Nemocnici princezny Alexandry v Anguille, druhý zmíněný byl na místě prohlášen za mrtvého. Podle exkluzivních informací webu eXtra.cz měl den před nehodou Miroslav Bučkovský narozeniny. Je tak možné, že se oslava narozenin protáhla do pozdních hodin a i to může být důvodem, proč nakonec jejich luxusní člun najel na útes. Kromě toho měli jet velmi vysokou rychlostí a jízdu nezvládli. Jeden z nich měl po nárazu doslova vyletět ven z luxusního člunu.t

Tvrdý náraz

Úmrtí podnikatele pro eXtra.cz potvrdil i miliardář Richard Chlad. „Od středy to řeším... bohužel. Byli jsme léta hodně dobří kamarádi a s jeho tátou i před devadesátkami,“ prozradil.

Na stránkách webu St Marteen se následně objevily snímky z místa nehody. Některé jsou opravdu znepokojující, jelikož ukazují mrtvé tělo. Náraz tak musel být vskutku silný.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy