Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Smrt českého Kevina (†39) ze Sám doma: Pohřeb nebude! Co říká přítelkyně?

Jan Kalous
+ Dalších 9 fotografií
Dabér Kevina z nesmrtelné vánoční komedie Sám doma Jan Kalous (†39) svým dobrovolným odchodem ze života šokoval všechny. Kamarády, ale i přítelkyni a rodinu. Ta se rozhodla, že mu neuspořádá obřad.

„Bude neveřejná kremace, pohřeb nebude, nechci ho já ani rodina,“ uvedla přítelkyně Kalouse na sociální síti. A není divu. Podle informací eXtra.cz dětský herec a zkušený dabér spáchal sebevraždu, měl se oběsit kvůli neutuchajícím depresím.

Žena, která stála v poslední době po Honzově boku, pak naznačila, že její milý měl skutečně psychické problémy.

„Pokud člověk dokáže změnit své myšlení, dokáže cokoliv. Negativním hlasům zvenčí utečeme, ale co těm uvnitř? Jak máme překřičet sami sebe, jestliže tím, kdo nás odrazuje od vlastní cesty, jsme my sami?“ uvedla několik hodin po Honzově skonu.

V době komedie Sám doma byl Honza Kalous také velmi oblíbeným a hojně obsazovaným dětským hercem. Objevil se třeba ve filmech Freonový duch, Nefňukej, veverko, Veverka a kouzelná mušle, Plivník, Ohrožené prázdniny, Panelák, Císařovy nové šaty, Komu šplouchá na maják a dalších.

Mohlo by vás zajímat

Další články