Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Smrt během natáčení Výměny manželek: Dvaačtyřicetiletý Stanislav spáchal sebevraždu

Smrt během natáčení Výměny manželek: Dvaačtyřicetiletý Stanislav spáchal sebevraždu
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Tragédie ve Výměně
Hrůzu, co se odehrála při Výměně manželek, nikdo nečekal. Během natáčení nové epizody divácky oblíbené reality show spáchal jeden z účastníků sebevraždu. Stanislav K. (†42), který se do pořadu přihlásil s manželkou, byl nalezen v lese oběšený.

Výměna manželek je oblíbená česká reality show. V každém díle se vždy představí dvě rodiny, které si na deset dní vymění manželky. Při natáčení nové epizody se však odehrála strašlivá tragédie. Jeden z účastníků si sáhl na život. Na děsivou událost jako první upozornil deník Blesk.

Sebevražda ve Výměně

K úmrtí policisty Stanislava K., kterému bylo 42 let, došlo přímo v průběhu natáčení. Stanislav z Opavska spáchal sebevraždu oběšením.

Informaci nám potvrdila televize Nova. "Musíme s lítostí potvrdit úmrtí účastníka jedné z našich show. Jeho rodině vyjadřujeme hlubokou soustrast. Vzhledem k probíhajícímu šetření případu Policií ČR nemůžeme sdělit další informace. TV Nova poskytuje vyšetřovatelům veškerou součinnost. S ohledem na okolnosti tuto epizodu samozřejmě nebudeme vysílat," uvedl pro eXtra.cz Vojtěch Boháček z televize Nova.

S premiérovými díly se Výměna manželek vrací ve své třinácté řadě už za týden, ve středu 26. srpna. Na výběr největších exotů z doposud odvysílaných dílů se podívejte v galerii.

Související články

Další články