Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Smrt Bartošové: Martucci dnes chystá překvápko pro Rychtáře! Večer se budou dít věci! Tušíme, o co jde…

Domenico Martucci učiní dnes večer zásadní prohlášení.
+ Další fotografie

Hrabě Domenico Martucci (37), toho času v Itálii, přebírá otěže kauzy Smrt Ivety ve velkém stylu.

Podle informací eXtra.cz zveřejní hrabě večer před osmou na svém Facebooku zásadní skutečnosti, které považuje za tak přelomové, že předem informoval média, že po tomto sdělení nebude, až na italskou a českou policii, komunikovat už vůbec s nikým.

„Dlouho jsem ten krok zvažoval, radil se s kdekým, myslím, že nastal čas,“ řekl nám k věci dnes ráno hrabě, jehož oznámení asi celonárodnímu otloukánkovi Josefu Rychtářovi (56) na klidu nepřidá, obzvláště poté, co mu policie odebrala mobil Bartošové, jehož paměť hodlá detailně analyzovat včetně smazaných souborů.

Martucci mezitím chystá překvápko, které se podle našich informací týká dění okolo loňské „návštěvy“ Josefa Rychtáře na Martucciho zámku, kde Ivetu dočasně odložil její tehdejší průvodce Zdeněk Macura (40). Na jejím konci se mělo stát něco, co prý konečně otevře policii oči, a Martucci to může dokázat.

Za nás hlásíme, že jsme jako na trní.

Mohlo by vás zajímat

Další články