Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Smrt babičky (†48) a dědy (†51) cestou do porodnice: Vnučka Terezka (5) je mimo ohrožení života

Smrt babičky (†48) a dědy (†51) cestou do porodnice: Vnučka Terezka (5) je mimo ohrožení života
Zdroj: Policie ČR
autonehoda
Obrovská tragédie se stala ve čtvrtek odpoledne, když zbytečně vyhasly na silnici tři lidské životy. Alespoň světlý bod v té tragédii je fakt, že vnučka Terezka, která jela s prarodiči do opavské porodnice za čerstvě narozeným bráškou, je mimo ohrožení života.

Tragédie, která se stala ve čtvrtek na Opavsku, otřásla celou republikou Manželé mířící do porodnice za dcerou a narozeným vnoučkem už nového člena rodiny nikdy neuvidí. Kvůli bezohledné jízdě řidiče v protijedoucím autě, kdy se obě auta srazila při nebezpečném předjíždění, oba manželé zemřeli na místě.

V autě s nimi seděla i vnučka Terezka (5), která utrpěla vážná zranění. Díky včasnému zásahu záchranářů byla ale dívenka převezena do ostravské nemocnice. Teď už je jasné, že holčička přežije.

S tragédií se nemohou srovnat ani obyvatelé vesničky, kde manželé Vlaďka (†48) a Jaroslav (†51) žili. „Jarek byl výborný synek, on patří do mojí rodiny. Je to jako špatný sen. Byli ve špatný čas na špatném místě,“ smutní další ze sousedů. Paní Vlaďka podle informací Blesku jezdila za prací do Bruntálu a pan Jaroslav rozvážel uzeniny po prodejnách v celém regionu.

Nehoda se stala ve chvíli, když začal řidič, který jel v protisměru, nesmyslně předjíždět. Když se chtěl zařadit zpátky, dostal smyk a smetl protijedoucí vozidlo, ve kterém seděla natěšená rodina mířící do opavské porodnice. "Při následném zařazování se zpět do pravého jízdního pruhu dostal smyk, vyjel do levé části komunikace a čelně se střetl s protijedoucím Peugeotem 206,“ popsal Blesku.cz nehodu policista René Černohorský.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy