Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Smrt anděla z Dědictví: Bolek Polívka se po smrti přítele Pechy uzavřel do sebe!

+ Dalších 29 fotografií
BOLEK SMUTNÍ
Je to pro něj stejné, jako by odešel někdo z rodiny… Herec Jiří Pecha (†74) byl jedním z nejbližších kamarádů herce Bolka Polívky (69). Ten se nyní po skonu přítele uzavřel do sebe a truchlí o samotě.

Když jsme dopoledne zavolali do Divadla Bolka Polívky, zda bude principál k úmrtí kolegy a kamaráda vydávat prohlášení, dostalo se nám ujištění, že se již připravuje.

Později však z divadla přišla jen stručná esemeska. „Pan Polívka chce teď být sám. Až bude mít potřebu něco sdělit, ozveme se,“ stálo v ní.

Není divu. Oba herci nepatřili k těm, kteří se potkávají až těsně před představením a po něm si jdou po svých. Naopak; trávili spolu i hodně času v soukromí, takže je logické, že Bolka Polívku zpráva o odchodu nejbližšího parťáka zdrtila a není mu do řeči.

Ke skonu Jiřího Pechy se vyjádřili jiní jeho spolupracovníci: Miroslav Donutil, Oldřich Vlach nebo Zdeněk Troška – čtěte zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články