Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

SMRT ALEXANDROVCŮ: Rusové vyzvedli 11 těl, objevil se i záznam audiokomunikace!

Na palubě bylo 92 lidí.
Nedaleko města Soči operuje 3500 lidí, trosky prohledávají lodě, letouny, helikoptéry i ponorky. Záchranáři již dokázali vyzvednout z moře 11 těl a také desítky ostatků. Nalezl se také záznam audiokomunikace!

Ten se objevil v ruských médiích. Jedná se komunikaci mezi řídicí věží a posádkou letounu. Ten neměl mít krátce před nehodou žádný defekt. Hlas posádky byl totiž naprosto klidný, a to až do momentu, kdy letadlo zmizelo z radarů.

Šlo tudíž pravděpodobně o chybu samotného pilota, případně technickou závadu letounu. Varianta teroristického útoku už byla takřka zcela vyloučena. Letoun měl na palubě členy slavného hudebního spolku Alexandrovci.

Momentálně se v blízkosti Soči prohledává každý centimetr kolem nehody. Operuje se prý na obrovské ploše, celkově pracuje přes 3000 lidí. Zatím se našlo 11 těl a další ostatky. Práce bude i nadále pokračovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články