Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šmrdla ze Slovenska to brutálně schytal od Alenky: Rytmus je mrcas a kolotočář!

+ Dalších 43 fotografií
Jednačtyřicetiletý slovenský rapper Patrik Vrbovský (známý jako Rytmus) si myslí, že udává módní trendy. A s ním si to myslí i tisíce jeho fanoušků. Naše módní guru Alenka Šafratová si to ale rozhodně nemyslí. Rytmus dostal kvůli módě naloženo jako už dlouho ne.

Už jsme toho slyšeli a viděli hodně. Jenže když se módní guru Alenka Šafratová rozjede, tak to schytá i takový šéf, jakým jistě rapper Rytmus (41) je. Alenka při natáčení magazínu Extra Focus bývalého partnera Dary Rolins (45) opravdu nešetřila.

Alenka ani nevěděla, jaký outfit má hodnotit. Je to prý pořád to samé. "Jedna tragédie větší než druhá. To je prostě neštěstí. Pořád si hraje na kinga. Skutečný king je Jay-Z, ne tento šmrdla ze Slovenska. To, že mám na sobě hadry za bambilion mu ještě nezaručí styl," sekala to Alenka hned od začátku.

"Bunda naprosto příšerná. To kurňa nemusí řvát do světa, že jsem od kolotočů. Proč nosit bavlněný tepláky, kterým se vytahují kolena? Vždyť on v tom vypadá, jako kdyby měl pleny proti inkontinenci. To není stylový, ani sexy, ani značkové... Tam není výmluva. To je jako od Kočkových a i ty Kočkovi mají lepší styl," měla jasno Alenka, když jsme jí ukázali Rytmuse v ležérním outfitu.

"Nejoblíbenější návrhář rapperů je Rick Owens. Slyšel o něm tento mrcas někdy? No neslyšel nikdy," rozjela se Alenka na Rytmusovu adresu. Vůbec nechápe, že mnoho lidí ctí Rytmusův vkus a je pro ně inspirací. "Pro mě je to cirkusák a kolotočář a je prostě nevkusný," zakončila naše módní guru ostré hodnocení slovenské hvězdy.

Související články

Další články