Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Smrdíš! Reakce diváků na tvarohovou Ivetu z Výměny jsou ještě výživnější, než ona

Iveta to měla v náhradní domácnosti těžké.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
Hnusné urážky

Diváci dali Ivetě z Výměny manželek neuvěřitelnou čočku. Vadil jim její příšerný level hygieny, nevkusné oblečení, to, že dětem zřejmě nedopřeje ani ovoce a ještě jim sprostě vynadá. Komentáře byly pomalu ještě výživnější, než Ivetino vystupování před kamerou.

Smrdíš jako tvaroh

Uplynulý díl Výměny manželek byl jeden z těch, které si budou diváci pamatovat ještě dlouho. Upoutala je hlavně Tvarohová Iveta. Ta si svou přezdívku vysloužila kvůli poznámce svého náhradního manžela. "Jenom projde a smrdí jako tvaroh," okomentoval vůni své náhradní manželky. "To není ženská, ale degeš," dodal ještě.

"Iveta, to byl případ! Bordel a smrdí. Koupe se jednou za týden, tak ať se nediví, že má ekzémy a vyrážky," okomentovala Ivetu jedna z divaček. Právě Ivetina pochybná hygiena znechutila fanoušky pořadu nejvíc. "Sex s manželem? Pán bude zřejmě gurmán," dodala další ze sledujících.

Chudák manžel

"Jasný důkaz, že to ti chlapi strčí i do opice, je jim to fuk," odplivla si jedna z fanynek. "Když si tu pindu denně nemyje, tak musí smrdět na deset metrů. To musí být v horku aroma. Zvlášť, když je silná," dávali lidé na sociálních sítích tvrdou nálož Ivetě.

Kromě toho komentovali také Ivetin módní vkus. "Když už je tak silná, tak proč si nevzít něco vhodnějšího? Krabice sladkostí cenově na nějaké to tričko nebo kalhoty taky vyjde. Tak proč chodit do televize ve vytahaném tílku? Ale dřív by to chtělo šampon, mýdlo a hodně vody. Chudák manžel! To tělo musí mít puch. A chudáci děti asi ani neví, jak vypadá banán nebo jabka," navezla se do Ivety jedna z divaček, která nechápala, jak mohla Iveta krájet jablko poprvé v životě teprve před kamerou.

Holčičce nadává do p*či

Fanoušci se navíc bouřili proti tomu, že Iveta nazvala dvanáctiletou holčičku z druhé rodiny p*čou. "Hubu jí zavřela až reklama v televizi," odplivl si jeden z nich. "Říct tohle mojí dceři, tak bych paní propleskla. Hrubá a velmi primitivní," shodly se ostatní maminky.

A kdo naopak lidi okouzlil? Její náhradní manžel! "Pan číšník byl strašný sympaťák, ale té jeho nevěřím, že je cholerik, protože ten klid s jakým zvládal tu ulhanou, věčně nespokojenou a smradlavou paní byl fakt obdivuhodný," pochvalovali si trpělivého pána diváci.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy