Tak jsme se s láskou znovu vydali do města lásky – Benátek. Proč jsme se tam po třech měsících znovu vrátili?! Může to znít jako nuda, ale posledně, když jsme v tomto malém městečku trávili Valentýna, nám moc nevyšlo počasí.

Osmdesát procent výletu propršelo. Takže jsme nestihli pořádný shopping, kochačka krás města Benátek pod deštníkem stála za velkou prdlačku a hotel jsme si teda taky nevybrali úplně hezký. Na to, že to byl Hilton a kolik peněz za pokoj na noc chtějí, strašně všude zapáchala kanalizace, zdi byly místy plesnivé, na pokoji děsná vlhkost, no nic moc. Prostě a jednoduše byl o důvod víc se vrátit.

A že se výlet teda vydařil. V Brně-Tuřanech na letišti nás vyzvedl Privite Jet – řeknu Vám, je to pecka. Přeju to každému zažít. Nikde nečekáte, na letišti nemusíte být ani o minutu dřív před odletem, prostě jen přijedete, projedou Vám kufry scannerem a už si to štrádujete k letadlu, kde Vás čekají Vaši dva piloti, lahev vychlazeného šampaňského a nejrůznější dobroty.

Nechala bych si to takhle líbit pořád, ale to by člověk makal jen na to. Hahaha.

Přistáváme v Benátkách, cesta trvala hodinku, vítá nás sluníčko, hotel krásný, přelivový bazén, výborné jídlo, malý shopping a především krásy Benátek ruku v ruce s mým milým.

Prodloužený víkend to byl jako ze škatulky.

A kde jsem byla po Benátkách? Moment, musím si vzpomenout.

Hahaha. Vaše Nela ;)