Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Smolný týden Vojty Drahokoupila: Nejdřív si zlomil chrupavku, pak nohu!

Má za sebou perný týden.
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Dvaadvacetiletý zpěvák a miláček teenagerů Vojta Drahokoupil, který si říká VojtaD, se kvůli totálnímu pracovnímu nasazení málem zmrzačil. Nejdřív se poranil při natáčení svého klipu, a o pár dní později si dokonce zlomil nohu!

Co se stalo? Minulý týden Vojta pilně pracoval na novém singlu Anděl Tvýho Světa, a pro klip si vymyslel tak nebezpečnou scénu, že se mu vymstila! Skončil na pohotovosti! „Vojta se při natáčení poslední dost nebezpečné scény klipu zranil a zlomil si chrupavku. Ani to ho ale nezastavilo v další práci,“ prozradil zpěvákův producent Honza Gajdoš. A o čem klip je, že si vyžádal tak riskantní natáčení?

„Je to o vztahu dvou lidi, kteří řeší zbytečnosti, a z drobností pak vyvstane hloupá hádka. Všichni víme, že takové situace mohou skončit špatně. Pak opravdu člověk zjistí, co měl. Až to ztratí…“ naznačuje Vojta tragické vyznění nového klipu, v němž se prý představí se v něm úplně jiném světle, než jsou jeho fanoušci doposud zvyklí.

A jako by toho nebylo málo, při nedělním představení Tří mušketýrů, kde Vojta hraje D´Artagnana, si ještě zlomil nohu, takže skončil v nemocnici podruhé! S nohou v sádře tak teď čeká, až spatří světlo světa singl, ke kterému si sám napsal text, spolupracoval právě sHonzou Gajdošem a zahraničními autory. „Chtěli jsme s Vojtou najít nový hudební směr, který by jeho hlasu a projevu slušel a myslím, že fans budou hodně překvapeni. Nicméně víc bych prozrazovat nechtěl. Možná jen tolik, že klip s písní vyjde v druhé polovině tohoto měsíce,“ dodává Gajdoš.

Související články

Další články