Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Smolařka v lásce Kamila Nývltová: Pana Božského ne a ne najít, trápí ji i nátlak okolí

+ Dalších 6 fotografií

Kamila Nývltová stále nemůže najít svého pana Božského. I přesto, že krásná zpěvačka vypadá výborně, ten pravý se jí zatím vyhýbá obloukem. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, často má chvíle, kdy si na vše připadá sama. Navíc ji trápí i nátlak okolí, které se neustále vyptává, kdy si konečně najde chlapa a založí rodinu. 

Kamila Nývltová je stále single. Od té doby, co se rozešla s dlouholetým partnerem, fitness trenérem Pepou, si lásku nemůže najít. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, vztahům je otevřená a parťák jí v životě chybí. Bojuje i s nátlakem okolí, všichni se Nývltové neustále vyptávají, kdy konečně založí rodinu.


"Jsou chvíle, kdy jsem šťastná, že jsem sama. Mám hodně času na svoji práci. Řeším tu práci a vlastně nic jiného, musím dodělat hodně projektů. Ale potom jsou dny, kdy je člověku smutno. Člověk si večer sedne k televizi a říká si, že by bylo fajn mít vedle sebe někoho a mít si s kým popovídat. Ten chlap mi chybí, ale snažím se z toho nehroutit," říká Nývltová.

Kamila je vystavena nátlaku okolí

Kamilu navíc trápí poznámky okolí, které naléhá na to, aby se už usadila a založila rodinu. "Hrozný je i ten tlak toho okolí. Ty tlaky z okolí jsou tam čím dál častěji. Všichni se ptají, že už mám nějaký věk, tak jak je možné, že nemám děti ani chlapa. Ale já se snažím vždycky si říkat, že až to přijde, tak to přijde. A láska potom umí dělat divy," posteskla si.Na druhou stranu, jak sama přiznává, život se zpěvačkou dle jejích slov není zrovna nejsnazší. "Co vám budu říkat, život se zpěvačkou opravdu není žádný med. Celkově ten svět toho showbyznysu je náročnější. Mnohdy to nějaký chlap ani nedá, když je z jiné branže a má jinou představu o životě. Z mé zkušenosti to potom ani nefunguje," přiznává na tiskové konferenci k Muži roku.

Požadavky má kráska náročné

Krásná zpěvačka je navíc ve výběru partnera poměrně náročná. Na mužích má ráda zejména tajemnost. "Já mám asi ráda, když ten chlap je trochu tajemný. Nevyhovuje mi, když mě chlap začne balit hned nebo mi hned řekne všechno o svém životě. Já se tak ráda ty věci dozvídám všechno postupně. Myslím si, že to musí jít po krůčkách. Důležitá je také tolerance, to mi přijde, že v dnešních vztazích chybí," vysvětluje.


Je i řada věcí, přes které nejede u Kamily vlak. "Nemám ráda, když se ten chlap předvádí, to mi fakt vadí, nebo když chce být středem pozornosti. Musí mít nějaké zájmy, nesmí to být lenoch. Potom nemám ráda sobecké lidi, co myslí jenom na sebe. Mám ráda, když je ten člověk vstřícný ke svému okolí. Dále když by žárlil a chtěl by, abych seděla pořád doma. To by nešlo a vlastně to ani nechci," říká rázně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy