Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Smolař týdne: Traktorista na Karlovarsku napálil do stožáru, skácely se další tři. Lidé jsou bez elektřiny

Tomu se říká pořádná smůla!
Ačkoliv se to nemusí na první pohled zdát, zorat pole je pořádná makačka. Nejde ani o samotné orání, jako spíš o to dávat pozor. Pořádně se dívat kolem sebe asi zapomněl traktorista na poli poblíž Karlových Varů, který se strojem narazil přímo do stožáru elektrického vedení!

Pořádně naštvaní jsou lidé, kteří si vyjeli do chatařské oblasti u Karlových Varů. Po poněkud kuriózní nehodě jich totiž desítky zůstaly bez elektrického proudu!

Výpadek elektřiny zapříčinil nepozorný traktorista, který při orání pole se strojem narazil přímo do sloupu elektrického vedení. „Traktorista u nás na chalupě naboural do stožáru a skácely se další tři. A nám nejde proud,“ zlobí se jeden z rekreantů, který tak má pokažený víkend.

Zatím není jasné, zda v traktoristově pochybení sehrál roli alkohol nebo jiné látky. Celá událost bude pravděpodobně předmětem policejního vyšetřování.

Mohlo by vás zajímat

Další články