Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Smlouva s ďáblem! Neuvěříte, jakou brutální částku musí zaplatit dívka, která prozradí, jaké věci dělala s Bieberem!

+ Dalších 53 fotografií
Kolem Justinova nočního řádění v Praze je hodně rušno. V sobotu měla zpěvákova ochranka vybrat šestici dívek, které se svým idolem zašly na večeři a strávily pár chvil. V neděli měla nastoupit další osmice dívek. Jenomže holky se nemohou stále shodnout, jak celý večer probíhal. A my víme proč. Holkám totiž hrozí naprosto šílená pokuta, pokud promluví. Tuhle sumu by nezvládly zaplatit do konce života.

Pomalu se už zapomíná na to, že Justin Bieber (22) měl v Praze nějaký koncert. Každého momentálně zajímá pouze jeho noční řádění Prahou. Jak už je známo, Justinova ochranka měla vybrat v sobotu šestici krásných Češek, které měly zaplacené stání přímo u pódia.

Přece jenom lidé, kteří se nějaký ten pátek pohybují okolo kanadské hvězdy, zhruba vědí, jaký je jeho vkus. S vybranými kráskami měl zpěvák hned po koncertě odjet řádit do různých klubů a poté, je jako správný gentleman pozval na večeři do hotelu.

O tom, co se přesně dělo v hotelu, jak probíhalo celé setkání a jak se vlastně idol náctiletých dívek choval, jsme vás informovali ZDE.

Včera se nám ozvala jedna z šestice dívek, která se měla zúčastnit jak nočního řádění Prahou, tak následné večeře. Menší zklamání pro ni bylo, když se dozvěděla, že Justinovi na neděli vybrala jedna agentura osmici dívek, které mu budou dělat společnost, a ona mezi nimi nebyla.

Nicméně o setkání s Justinem se rozpovídala, ale hodně stroze. A není se čemu divit. Dívky musely patrně podepsat smlouvu o mlčenlivosti.

Jak taková smlouva vypadá? Je hodně přísná. Povedlo se nám získat dokument, který fanynky musí podepsat, když jdou na schůzku se svým idolem.

Ve smlouvě stojí, že pokud děvčata, která se setkají se svým idolem, promluví o různých pikantnostech, ke kterým došlo, budou muset zaplatit pokutu 5 miliónů dolarů, což je nějakých 125 miliónů korun":https://www.extra.cz/…na-jednu-noc.

Později se Justin rozhodl smlouvu maličko změnit a šílenou sumu zmírnil na 3 milióny dolarů, v přepočtu 75 miliónů korun. To je sice od zpěváka šlechetné, že pokutu zmírnil o dva milióny dolarů, ale normálnímu smrtelníkovi z řad fanynek to je nejspíše úplně jedno. Tak či onak by si to nemohly dovolit zaplatit.

Dívky tedy pravděpodobně podepsaly smlouvu o mlčenlivosti, proto takto mlží. Mají zakázáno o celém setkání se zpěvákem mluvit, natož aby popsaly, co přesně se odehrávalo v hotelu. Tohle embargo musí patrně dodržovat i zaměstnanci hotelu, ve kterém byl Justin ubytovaný.

Mohlo by vás zajímat

Další články