Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Šmíroval nahou sousedku a fotil si ji: Přišel s originální výmluvou, trest ho ale nemine

Ilustrační foto.
Zdroj: Pixabay
bizár
To, že někomu občas nahlédnete do okna, když jdete kolem, se stává, není to moc slušné, ale nikdo vás trestat nebude. Ale fotit nahou sousedku při koupání se opravdu nevyplácí. Belgičan si ze střechy svého domu svou sousedku digitálně zaznamenal a kromě podmínky a vyplacení odškodného jí musí navíc zaplatit i záclony.

Jestli někdo přišel s originálnější výmluvou při šmírování někoho jiného, chceme ho znát. Muž z belgického města Diepenbeek u soudu vypověděl, že si nahou sousedku rozhodně nefotil, ale že se mu do záběru připletla úplnou náhodou, když si fotil Mars, který měl být v té době vidět. To mu neprošlo.

Soudce si vyžádal od astronomů přesnou polohu planet v době focení. A Mars v té době na obloze vidět nebyl. Belgičan to zkusil ještě s Měsícem, ale ani tam se mu nepodařilo nikoho přesvědčit.

Svou sousedku si fotil muž z vlastní střechy domu a při koupání. Za tento čin mu soud udělil 12měsíční podmínku, navíc musel vyplatit poškozené 1500 eur jako odškodné, jde o necelých 40 tisíc korun. Navíc jí ještě, dle posledních informací v listu Derniere Heure, musí za 350 eur (zhruba 9000 korun) zaplatit záclony.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy