Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Smetana neuhlídala bradavky, Schicková dorazila v podprsence. Žhavá móda slavných krásek

Móda z pražských akcí.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 17 fotografií
Módní policie

Září je plné akcí a celebrity obrážejí jednu událost za druhou. Redakce eXtra.cz je tradičně u toho. V úterý 26. září se uskutečnily hned dvě módní akce, jednou bylo představení nové kolekce H&M Studio a druhou Instax Party. V galerii se můžete podívat, jak to třeba Kristýně Schickové, Emmě Smetana a jiným pozvaným hvězdám slušelo. Herečka navíc ukázala víc, než by chtěla.

České a slovenské celebrity si v úterý nenechaly ujít hned dvě zajímavé akce. Nejdříve se uskutečnilo představení nové podzimní a zimní kolekce H&M přímo v centru Prahy. Na tuto akci dorazila třeba raperka Sharlota, která se nikdy nebojí experimentovat se svými kousky.

Na sobě měla flitrovaný top, flitrované cropnuté sako se špičatými rameny, upnutou minisukni a nechyběl ani přívěsek s nápisem Prada. Nutno dodat, že vypadala opravdu žhavě.

Žhavá Emma Smetana

Kdo na akci také zazářil, to byla modelka Kristýna Schicková. Ta v říjnu minulého roku porodila druhé dítě a její postava je téměř rok po porodu neuvěřitelná. Kristýna totiž zvolila odvážný outfit v podobě kratičkého topu, kalhot a saka. Nechala tak na odiv své břicho, které má skvěle vysportované. Schicková vypadala neuvěřitelně módně a stylově.

Na další akci, což byla Instax Party v Monkey baru, se zase objevila například zpěvačka Emma Smetana. Ta dokazuje, že ji móda velmi baví a nebojí se experimentovat. Na sobě měla stylový sametový komplet složený ze saka a dlouhých kalhot. Pod sako si navíc nic nevzala, což působilo sexy dojmem, byť v jeden moment u stolu neuhlídala svůj svršek a vykoukla jí bradavka. I tak spolu s manželem Jordanem Hajem tvoří dokonalý power couple.

Na další outfity celebrit z akcí, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, se podívejte v galerii.

Související články

Další články