Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Smetana a Haj o divokých večírcích: Jordana na jednom chtěli ubít, Emma jiný sotva přežila

+ Dalších 7 fotografií

Jordan Haj a Emma Smetana patří mezi jeden z nejvíce sledovaných párů českého showbyznysu. V letošním roce oslaví patnáctileté výročí. A jak to má dvojice s alkoholem? Na Aperol Spritz party poskytli naší redakci rozhovor, kde se rozpovídali o pití, kocovinách i jejich nejhorších zážitcích, po kterých byli rádi, že to vůbec přežili. 

Bývalá moderátorka a muzikantka Emma Smetana a její partner Jordan Haj se v poslední době objevují na mnoha společenských akcích. Nesměli chybět ani na Aperol Spritz party, kde měli i vystoupení. Party si nenechala ujít ani naše redakce, které partneři poskytli rozhovor plný pikantností. Nechyběly zážitky z nejhorších kocovin a příběhy z večírků, které sotva přežili.

Kamarádi nás chtěli ubít

Nejhorší zážitek z večírku Jordana je sice už starší vzpomínkou, na vtipnosti mu to ale rozhodně neubírá. „Když mi bylo 15, tak jsem žil v Izraeli a slavil jsem 18. narozeniny svého ruského kamaráda, přípitek se dělal na každý rok jeho života, tak jsme potom byli docela podlomení. Oni se pak rozhodli, že já a můj írácký kamarád jsme pro ně moc tmaví a rozhodli se, že nás ubijou, začali nás honit po sídlišti. Utíkali jsme, zvraceli jsme a zároveň telefonovali mojí mámě,“ směje se.

I jeho partnerka Emma si okamžitě vzpomněla na svoji ne zrovna vydařenou párty, po které následovala pekelná kocovina. „Jeden špatný večírek jsem absolvovala v 15 letech. V Düsseldorfu jsem vypila, co jsem mohla, do té doby nikdo nepředpokládal, že nebudu vědět, že se nemíchají různé druhy alkoholu. Nějakým zázrakem jsem to přežila a od té doby už jsem nezažila špatný večírek,“ vypráví.

V současné době už na večírky nezbývá příliš času. Mediálně známý pár spolu vychovává dvě děti, tudíž šel společenský život trochu stranou. Na akcích se objevují zejména kvůli pracovním povinnostem. „Na ty, kde nemusíme být, nechodíme, ty už nestíháme,“ přiznávají.

I s alkoholem v souvislosti s rodičovskými povinnostmi zacházejí zodpovědně a divoké večírky jsou spíše výjimkou. „Já si v poslední době jedu na vodě z kohoutku a na kokosové vodě. Já nejsem úplně moc alkohol konzumující člověk. I když v rámci společenského života občas ano. Mám to štěstí, že mi stačí stejné množství jako dětem, já mám stejnou toleranci, takže je se mnou zábava poměrně brzy,“ přiznala Smetana.

Oblíbený drink ale čas od času nesmí chybět. „Já jsem teda alkohol konzumující člověk a rozhodně mi nestačí to, co dětem. Můj oblíbený drink je Negroni,“ zakončuje Jordan.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy