Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Směšný trest pro uprchlíka, který ubodal mladou Němku (†15): Lhal totiž o svém věku!

Ubodal patnáctiletou dívku, teď dostal směšný trest.
Zdroj: Profimedia.cz
Afghánský uprchlík (asi 15) loni o Vánocích ubodal svou patnáctiletou expřítelkyni. Ačkoliv na jeho přesný věk se nepodařilo přijít, souzen byl jako mladistvý. Za brutální vraždu nevinné Němky, jež měla celý život před sebou, vyfasoval naprosto směšný trest.

Nechutný výsměch rodině, zní ze všech stran poté, co padl rozsudek pro afghánského uprchlíka Abdula D. Ten loni 27. prosince sledoval svou patnáctiletou expřítelkyni Miu, která se skupinou opouštěla nádraží v německém Kandelu. Stihl si ještě koupit v obchodě nůž, pak si na nebohou dívku počíhal v drogerii a nejméně sedmi ranami ji zavraždil. Mířil zejména do oblasti srdce.

Život vzal dívce proto, že neustál kopačky, které mu dala. Soud v západoněmeckém Landau ho nyní poslal za mříže. Vrah vyfasoval směšných 8,5 roku ve vězení!

Nízký trest dostal Abdul proto, že nebylo možné přesně určit jeho věk. Souzen tak byl jako mladistvý. Sám tvrdil, že je mu patnáct let, znalci ze státního zastupitelství ho ale odhadli na sedmnáct a půl.

Město Kandel, v němž žije devět tisíc obyvatel, je vraždou dosud poznamenáno. Pravicová uskupení v něm pravidelně pořádají demonstrace, během kterých vystupují především proti vstřícné migrační politice současné německé vlády v čele s Angelou Merkelovou. Protesty často doprovází velká míra agrese, kterou řada místních kritizuje.

Předsedkyně vlády spolkové země Porýní-Falc Malu Dreyerová proto doufá, že odsouzení dívčina vraha bude pro Kandel znamenat utlumení aktivit pravicových hnutí.

Související články

Další články