Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Směšný trest pro tyrana malého Marleyho: Pejskaři jdou do ulic a žádají basu pro Jakuba (23)!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 11 fotografií
Není to tak dávno, co celá republika žila příběhem brutálního mučení nevinného psího tvorečka Marleyho. Většinu národa až bolelo u srdce z toho, jak mu jeho páníček, třiadvacetiletý tydýt z Prachatic, úchylně ubližoval. Po jeho odsouzení, které řadě lidí připadá směšné, se zvedla další vlna nevole!

„Případ Marley ještě není úplně uzavřen a my jsme s verdiktem nespokojeni. Proto opět vyrazíme do prachatických ulic ve stejném duchu jako v březnu,“ shlukují se pejskaři na prvního července od čtrnácti hodin ve facebookové skupině, díky které se podařilo svolat i předchozí demonstraci.

Na akci nebudou opět chybět jejich zvířecí miláčci a podle ohlasu se zdá, že účast může být podobně hojná jako před třemi měsíci.

„Na náměstí si opět něco povíme k případu Marley a pár dalších informaci a vyrazíme na naši procházku,“ slibují organizátoři.

Těžko říci, jestli si protestující myslí, že jejich nesouhlas nějak ovlivní nezávislou justici, a jaký trest by vůbec pro Jakuba chtěli.

„Bylo mi řečeno, že jsme moc drsný, aby se z toho chudák kluk neoběsil. Mně je to upřímně jedno, s tyrany zvířat slitování nemám,“ napsala jedna z diskutujících.

Jakub nedávno od soudce v Prachaticích dostal pro někoho překvapivě nízkou podmínku na rok s dvouletou zkušební lhůtou. Pachatel i státní zástupce se mohou odvolat.

A o co v případu šlo? Mladík v podnapilém stavu velmi surově zmlátil tehdy teprve tříměsíční štěně labradora, prý za nepořádek, později to svedl na to, že ho kouslo.

Pejsek byl pohmožděný, bylo i podezření na poškození nervového aparátu, které se ale naštěstí nepotvrdilo. Veterináři mu navíc přeléčili zlomeninu nohy, kvůli níž musel na operaci. Dnes se má naštěstí čile k světu.

Mohlo by vás zajímat

Další články