Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Směšná Policie v akci: Prima angažovala známého chlapíka s hodně zvláštním hobby!

Jiří Maria Sieber
+ Dalších 9 fotografií
Příště mohou rovnou angažovat Dagmar Havlovou a tvářit se, že je to jakási bezvýznamná okradená místní drbna! Tvůrci Policie v akci totiž udělali skoro podobný krok už nyní!

Dlouho se autoři krutopřísné pseudokumentární show pokoušeli vzbudit v divácích zdání, že snad, nedejbože, natáčejí reálné policejní zásahy, nyní však udělali krok, kterým svoje dosavadní snažení totálně zazdili.

Produkce naprosto s realitou nesouvisející primácké Policie v akci totiž vzala coby pachatele do show chlápka, který zná hollywoodskou elitu a často se objevuje v reklamách.

Pro účinkování v Policii v akci obvykle berou jen no name tváře, které nejsou moc profláklé. Jenže tentokrát udělali (snad) výjimku, takže v jednom z posledních dílů se diváci mohli dívat do obličeje hřmotného Jiřího Maria Siebera.

Jméno samotné vám možná nic neřekne, tenhle chlapík robustní postavy a s mimikou masového vraha ale hrál v desítkách filmů včetně takové Hartovy války (hlavní role Bruce Willis), Blade 2 (Wesley Snipes), XXX (Vin Diesel) a v mnoha dalších zahraničních i českých dílech.

U Jana Krause se před pár lety chlubil největší sbírkou klystýrů na světě. Nejstarší pochází z roku 1840, jinak jich má přes sto čtyřicet. Také vlastní několik vojenských bunkrů nebo realitku.

O Sieberovi se docela hodně psalo před dvěma lety v době voleb do Senátu, kam kandidoval za Řád národa. Média tehdy přinesla zprávu o tom, že popírá holokaust a plynové komory. O Jiřím se sice ví, že miluje vojenskou historii a sem tam možná až teatrálně chodí uctít památku padlých vojáků, jinak by ale sluníčkářům nálepky moc nestačily.

I kdyby popíral holokaust, je naprosto tvrdě proti SPD, rádoby Slušným lidem i proti komunistům.

Každopádně Policii v akci si řádně užil. Hrál naštvaného chlapa, který napadne mladíka za kouření cigarety na zastávce.

„Docela mě to natáčení bavilo. ‚Jak jsem vám mohl volat 158, když jsem ho držel pod krkem, hajzla jednoho mrňavýho?‘“ napsal na svůj Facebook.

A příště prosím Jiřinku Bohdalovou jako okradenou teenagerku!

Mohlo by vás zajímat

Další články