Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Smekáme za odvahu! Cristiano Ronaldo konečně přestal skrývat svou skutečnou sexuální orientaci!

Co dodat k těmto fotkám?
+ Další 3 fotografie
Už dlouho se spekuluje o tom, že Cristiano Ronaldo je na kluky. Nebo při nejmenším musí být bisexuální. A teď se to potvrdilo. Ronaldovi dělají dotyky mužských prstíků moc dobře a sám si rád sáhne.

Nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo (Messiho nepočítáme, ten se kámoší s Vítem) si vyrazil s bandičkou nagelovaných mladíků do Saint Tropéz.

Nutno dodat, že partička, ve které chyběly holky, si užívala horko a moře. A také si kluci vystačili se vzájemnými dotyky.

Hlavně Ronaldo byl celý rozhicovaný a bylo vidět, že ho někteří kluci vzrušují více, než když jeho Real nastoupí proti Barceloně.

Cristiano Ronaldo dlouhodobě patří mezi ikony a modly gay komunity. Po těchto fotkách už nikdo neuvěří, že Portugalec je stoprocentní heterák.

Možná, že mu modelka Irina Shayk nedala kopačky kvůli jeho arogantní matce, jak pořád tvrdila. Možná mu dala kopačky kvůli přítulným kámošům.

Mohlo by vás zajímat

Další články