Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Smartwings plánují od 26. května obnovit lety do Tel Avivu

Zdroj: Pixabay
Cestování

Pokud to bezpečnostní situace v Izraeli dovolí, obnoví letecká společnost Smartwings od 26. května lety do Tel Avivu. Pravidelná linka Praha - Tel Aviv bude provozována ve středu a v sobotu, postupně však dojde k navýšení frekvencí letů a od července budou lety do Izraele provozovány dvakrát denně, sedm dní v týdnu.

Letový řád počítá s odletem z Prahy do Tel Avivu ve středu a v sobotu ve 23:00. Let do Prahy bude z Tel Avivu odlétat ve čtvrtek a v neděli v 04:50. Letenky jsou již v prodeji a klienti si je mohou zakoupit na webových stránkách Smartwings a Českých aerolinií, a rovněž u prodejců letenek.

Létá se z Brna i Ostravy

Smartwings nyní provozují z ČR pravidelné linky do chorvatského Splitu, španělské Málagy, na ostrov Mallorca, na čtyři Kanárské ostrovy (Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote), na Madeiru (Funchal), do Egypta (Hurghada a Marsa Alam) a do ruského Petrohradu.

Charterové lety směřují z Prahy do SAE, Egypta a Tuniska. Od začátku května Smartwings provozují lety také z letišť v Brně a Ostravě. Obnovování provozu se odvíjí od vývoje epidemiologické situace v jednotlivých zemích a uvolňování cestovních opatření.

Na podzim na Kanáry

Smartwings Group nabízí během letní sezóny z českých letišť lety do 77 destinací v Řecku, Španělsku, Itálii, Francii, Portugalsku, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Izraeli, Egyptě, Turecku, Tunisku, SAE, Kapverdách, Nizozemsku, Švédsku, Dánsku, Velké Británii, Rusku, Maltě, Ukrajině či Islandu.

Lety bude Smartwings během léta provozovat nejen z letišť v ČR, ale také ze svých základen v Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a Kanárských ostrovech. Nově Smartwings nyní podepsal také kontrakt s německými touroperátory na zajišťování letecké dopravy z Německa a Švýcarska na Kanárské ostrovy v období podzimu 2021. Lety budou provozovány z 10 letišť v Německu a Švýcarsku (Mnichov, Hamburk, Brémy, Düsseldorf, Leipzig, Drážďany, Hannover, Stuttgart, Norimberk a Curych) a budou směřovat na Kanárské ostrovy Gran Canaria a Fuerteventura.

Smartwings nabízí klientům u všech stávajících a nových individuálních rezervací možnost bezplatné změny termínu do 30. 6. 2021. Nově vybraný let se musí uskutečnit nejpozději 31. 3. 2022. Klienti mají také možnost si současně s letenkou zakoupit na webových stránkách Smartwings cestovní pojištění, které zahrnuje úhradu nákladů spojených s případnou nákazou onemocněním COVID-19.Související články

Další články