Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Smartwings obnovují spojení do dalších 25 destinací: Do jakých zemí mohou Češi vyrazit?

Smartwings obnovují spojení do dalších 25 destinací: Do jakých zemí mohou Češi vyrazit?
Zdroj: Facebook
letecká společnost
Letecké společnosti skupiny Smartwings Group, Smartwings a České aerolinie, v červenci obnovují letecké spojení do dalších 25 destinací. Smartwings v prvním červencovém týdnu obnoví pravidelné linky z Prahy do řeckých destinací Heraklion, Kavala, Kefalonie, Korfu, Kos, Preveza, Rhodos, Zakynthos, 4 španělských destinací Málaga, Mallorca, Tenerife, Valencie, do italského Cagliari a do Burgasu a Varny v Bulharsku. V druhé polovině července Smartwings přidají také lety na Gran Canarii, Fuerteventuru a Madeiru. Do chorvatského Splitu již létá Smartwings od 25. června denně.

První červencový týden budou obnoveny pravidelné lety také z regionálních letišť. Z Brna budou obnoveny linky na Rhodos, Zakynthos, Korfu, Kos, do Heraklionu a Burgasu, z Ostravy

do Heraklionu a Burgasu.

České aerolinie v prvním červencovém týdnu obnovují linky do Oděsy, Říma, Barcelony, Göteborgu, Madridu a Helsinek. Již v květnu a červnu došlo k obnovení letů do Amsterdamu, Frankfurtu, Paříže, Stockholmu, Bukurešti, Košic, Budapešti, Keflavíku a Kyjeva.

Od 25. června byla spuštěna nová linka na největší londýnské letiště Heathrow, která je operována denně. Od 24. července budou obnoveny lety do Kodaně. K obnovení dalších linek bude docházet v závislosti na vývoji epidemiologické situace v jednotlivých zemích.

Na palubách letadel Smartwings Group i nadále platí dodržování přísných hygienických standardů. Před vstupem na palubu a po celou dobu letu musí mít všichni cestující nasazenu ochranu úst a nosu, při nástupu a výstupu do letadla jsou mezi cestujícími dodržovány dvoumetrové odstupy, veškeré platby na palubách probíhají pouze bezkontaktně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy