Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Slzy, vztek a hořkost: Rozzuřená Taťána Kuchařová to nevydržela a řekla pravdu

Slzy, vztek a hořkost: Rozzuřená Taťána Kuchařová to nevydržela a řekla pravdu
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 12 fotografií
rozvod

Chvilku to vypadalo, že rozvod Taťány Kuchařové (33) a Ondřeje Brzobohatého (38) proběhne v poklidu. Naznačovalo to i jejich společné prohlášení, které vydali teprve ve středu odpoledne. Jenže opak je zřejmě pravdou! Navztekaná Miss World 2006 totiž v pořadu Showtime Prima News bouchla jako papiňák.

Mírumilovně vykreslovaný rozvod Taťány Kuchařové, provdané Gregor Brzobohaté, a jejího manžela Ondřeje Gregor Brzobohatého dostává povážlivé trhliny. I když stále ještě manželé, oba sdíleli na Instagramu prohlášení, jak se prostě "jejich cesty rozešly", a klasická klišé podobného typu. Táňa se však evidentně dožrala poté, co Ondřeje nachytali paparazzi s milenkou Zuzanou Pilnou.

Nakrknutá Táňa do diplomatické dohody hodila vidle

Ještě víc než paparazzi snímky jejího stále ještě manžela v objetí s tanečnicí Zuzanou Pilnou ji možná rozčílilo jeho úterní prohlášení, ve kterém tvrdil, že už s Kuchařovou téměř půl roku prakticky nežijí jako manželé. "Máme už (s Taťánou, pozn.red.) vlastní životy, od srpna víceméně žijeme každý sám," tvrdil Brzobohatý v úterý primáckému Showtimu.
Je pravda, že úterní vyjádření Miss World 2006 leccos naznačovala, s otázkami novinářů na jeho novou známost ale ještě odkazovala na manžela a zachovávala dekorum. To už teď neplatí, v Showtime Primy to řekla Táňa naplno.

"Jediné, co k tomu můžu říct, je to, že náš vztah jsme teprve definitivně ukončili až včera a požádám o rozvod. To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním aktuálně rozšířit rodinu a se kterým jsem 30.6. 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu 5. výročí svatby,” vyjádřila se ve středu modelka, která tak doslova dementovala Brzobohatého úterní prohlášení, že spolu nežijí už od srpna!

Že by Ondřej Brzobohatý začal nový život, jenom to nějak své ženě zapomněl říct? Po posledním prohlášení jeho ženy si nejde myslet nic jiného!


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy