Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slzy ve Výměně manželek: Všude špína, žádná ložnice a potraviny za oknem!

+ Další 2 fotografie
Středeční Výměna manželek slibuje opravdu velké drama! Jak zvládne mladá maminka Kristýna rodinu se čtyřmi dětmi a tatínkem holdujícím alkoholu? A dokáže se Věra přizpůsobit životnímu stylu mladé rodiny? Úkoly to rozhodně nebudou jednoduché!

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Příbrami, kterou tvoří Kristýna (25), Ondřej (24) a jejich dcera Kristýna (2,5). Na druhé straně se seznámíme s Věrou (38), Alešem (44), Aničkou (9), Lukášem (7), Luckou (5) a Evou (2), kteří žijí v Milovicích.

Rodina z Příbrami se do Výměny manželek přihlásila z jednoho prostého důvodu a tím je touha po změně. Hlavně Kristýna si přeje, aby byl její přítel více akční. Druhá rodina šla do Výměny ze závažnějšího důvodu. Trápí je totiž finanční problémy a Věra chce, aby si jí manžel více vážil.

Maminka malé Kristýnky začne své účasti v projektu litovat hned první den Výměny. Je naprosto zděšená z nepořádku, který v Milovicích vládne. Všude jsou špinavé stěny, ošoupané dveře, v bytě chybí ložnice a všechny potraviny skladují za oknem, protože se jim rozbila lednice. Po prozkoumání bytu Kristýna neudrží slzy a nedovede si představit, že zvládne deset dní v této domácnosti.

Související články

Další články