Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Slzy ve StarDance ukázal Leoš Mareš. Monika Koblížková se neudržela

Slzy ve StarDance ukázal Leoš Mareš. Monika Koblížková se neudržela
Zdroj: StarDance / Facebook.com
+ Další fotografie
Šílená jízda Lukáše Pavláska letošní StarDance pokračuje. Diváci chtějí vidět zábavu a protlačili ho do dalšího kola. Odnesl to Leoš Mareš s taneční partnerkou Katarínou Štumpfovou.

Leoš Mareš objímal svou taneční partnerku Katarínu Štumpfovou a bylo jasné, že jeho pouť letošním ročníkem StarDance končí. V hledišti seděla jeho partnerka Monika Koblížková a tekly jí slzy. Byl to poměrně emotivní moment.

"Vypadli jsme zaslouženě. Ostatní páry tančily lépe a Lukáš byl vtipnější," řekl moderátor Leoš Mareš o Pavláskovi a konec v soutěži přijal se ctí.

Je vidět, že tanec Mareše bavil. Po celou StarDance působil pohodovým dojmem a zdálo se, že má poslední dobou dobrou náladu.

Nepotvrdily se zvěsti, že v taneční show strhne na sebe veškerou pozornost. Naopak Mareš ve StarDance vůbec nerušil. Diváci se na jeho vystoupení vždy těšili. Ale Lukáš Pavlásek prostě zbláznil více lidí, kteří mu posílají hlasy.

Mareš i jeho současná životní partnerka Monika si na závěr show poplakali. Ale Mareš může být se svým výkonem spokojený.

Související články

Další články