Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Slzy v Holkách pod zámkem: Osmkrát souzená Agnes se může dostat ven. Zaslouží si to?

+ Dalších 5 fotografií
Už ve středu večer pokračuje reality show Holky pod zámkem další premiérovou epizodou. Štáby televize Nova celý rok sledovaly příběhy žen v několika českých věznicích, kde si odpykávají svůj trest. Diváci tak mají ojedinělou možnost sledovat život v zařízeních, kde by si snad nikdo dobrovolně nepřál být. Kamerami byla sledována i Agnes (44), která má na krku už osmý trest a nyní má šanci dostat se ven.

Jednou z vězeňkyň, kterou štáby sledovaly, je i Agnes (44). Ta si za svůj život odpykává už osmý trest. Aktuálně je ve výkonu trestu kvůli krádežím, za něž dostala tři roky za mřížemi. Agnes požádala o prominutí zbytku trestu a její žádost bude projednávat Okresní soud Louny. Sama sobě dává pouze dvacetiprocentní šanci na to, že soud její žádost akceptuje a ona bude opět volná.

Přála by si jít domů hlavně kvůli své dceři. Tu viděla po šestnácti letech a chce ji alespoň částečně vykompenzovat roky, kdy se jí nemohla věnovat. Její dcera Diana dokonce na okresní soud dorazila a doufá, že svoji matku konečně uvidí i mimo věznici.

Aby byla Agnes podmínečně propuštěna na svobodu, musí soudu dokázat, že se venku nevrátí k trestné činnosti. Agnes argumentuje tím, že další rok ve vězení už jí nic nedá. Prý si uvědomila, jaké chyby v životě udělala, jak ji zničily drogy a co způsobila svým dětem.

Související články

Další články