Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Slzy štěstí! Michal Krčmář oplakal stříbro: Nevěřil jsem, že bych mohl mít medaili

Krčmář vybojoval na olympiádě stříbrnou medaili.
+ Další fotografie
Velký úspěch má dnes za sebou biatlonista Michal Krčmář (27). Ve sprintu na 10 kilometrů vybojoval stříbro a po včerejším bronzovém dojezdu Veroniky Vítkové (29) je to už druhá česká olympijská medaile. Krčmář se rozplakal dojetím a chvíli nemohl vůbec mluvit!

Čechům se na zimní olympiádě v Pchjongčchangu zatím velmi dobře daří. Už máme dvě medaile, stříbrnou dnes v biatlonu vybojoval Michal Krčmář. Po dojezdu se neubránil slzám štěstí a skoro nemohl mluvit.

„Já se na tréninkách střelecky trápil. Bylo to o hlavě, na mě padala tíha okamžiku. Včera přišel na tréninku zlom. Řekl jsem si, nebuď… pojď do toho a takhle to dopadlo. Je to olympiáda, lidi na střelnici zpomalí a to byla pro mě šance. Střílel jsem standard ze svěťáku, neztratil jsem tam tolik. Měl jsem štěstí při třetí ráně, kdy mi spadl kalibr. Pak jsem si řekl, že dneska je štěstí na mé straně a dal jsem do toho všechno. Prvně jsem tomu nevěřil, že bych mohl mít medaili," kroutil hlavou Krčmář.

„Já jsem byl jedinkrát v kariéře na pódiu, ve sprintu jsem dojel nejlíp osmej a teď najednou stojím na druhém místě. Je to neuvěřitelný," dodal spokojeně stříbrný biatlonista.

Mohlo by vás zajímat

Další články