Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Slzy pro narkomanku Katku. Takový dárek Helena Třeštíková, která slaví 70. narozeniny, nečekala

+ Dalších 47 fotografií
Její parketou jsou časosběrné dokumentární filmy. Na svém kontě má více než 60 snímků věnovaných především mezilidským vztahům a sociálním problémům. Jedním z nejznámějších je dokument o narkomance Katce Bradáčové (41). A dnes slaví své 70. narozeniny. Řeč je o režisérce Heleně Třeštíkové, které redakce eXtra.cz nedávno připravila obrovské překvapení - setkání s Katkou po dlouhých letech před kamerou.

Elegantní světlovláska prý nikdy nebyla zvyklá na to, aby ji oslovovali lidé na ulici. Zvýšený zájem o její osobu odstartoval dokumentární cyklus vysílaný Českou televizí na začátku roku 2006 Manželské etudy. Ovšem možná ještě větší zájem diváků a lidí vyvolal dokument s názvem Katka, který mapuje život ženy závisle na droze.

Dokument Katka si našel kvůli své autenticitě široké spektrum diváků A i když Helena Třeštíková a hlavní hrdinka Katka Bradáčová nakonec přerušily kontakt, redakci eXtra.cz se povedlo, aby se obě ženy opět setkaly – obě se viděly po dlouhých 5 letech a ani jedna netušila do poslední chvíle, že k setkání dojde. Obě byly nadšené a neskrývaly slzy dojetí… Jak celé setkání probíhalo, najdete ve videu.

Helena Třeštíková, přezdívaná královna českého dokumentu, v sobotu bude slavit se svou rodinou a nejbližšími. A my jí přejeme pevné zdraví a mnoho dalších skvělých tvůrčích nápadů.

Související články

Další články