Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Slzy pro Limonádového Joea! 20 nejdojemnějších momentů z pohřbu herce Karla Fialy

Slzy pro Limonádového Joea! 20 nejdojemnějších momentů z pohřbu herce Karla Fialy
Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
Poslední rozloučení
V pátek se v Krematoriu Strašnice loučila rodina, přátelé a ti nejbližší s úžasným hercem a zpěvákem Karlem Fialou, který zemřel minulý týden ve věku 95 let. Podívejte se na 20 nejdojemnějších snímků z posledního rozloučení s představitelem legendárního Limonádového Joea.

V průběhu minulého týdne odešel do hereckého nebe Karel Fiala, který se do srdcí fanoušků zapsal jako Limonádový Joe Poslední rozloučení se konalo v pátek od 11 v pražském Krematoriu Strašnice.

Příchozí hosté se začali scházet před krematoriem už před půl jedenáctou. Mezi prvními byla samozřejmě ovdovělá manželka Věra. Pak dorazil zbytek rodiny, přátelé a ti nejbližší. Poslední sbohem dorazil dát Karlovi také jeho dlouholetý přítel a kolega Ladislav Županič. Ten se i ujal smuteční řeči, která byla opravdu krásná.

"Byl to milovník života, milovník divadla, milovník sportu, jehož hvězda v karlínském divadle zářila 40 let," vzpomínal Županič. Také připomněl svoji poslední vzpomínku na Karla. "Naposledy jsem ho viděl 3. 8. letošního roku, šel jsem mu popřát. Seděl v křesle obrácený k oknu, poznal mě, povídali jsme si. Pak jsem viděl, že je unavený, tak jsme se rozloučili, řekl jsem, že zase přijdu, a on řekl: "Nechoď, já už tu nechci být." Když jsem si vzpomněl na toho velikého chlapa, kterým býval, docela jsem ho chápal. Milý Karle, na svoji čest ti slibuji, že si dnes nedám limonádu, ale whisky. Ať tě pánbůh provází, děkuji ti, děkuji za všechno," zakončil smutně.

Podívejte se do fotogalerii na 20 nejdojemnějších okamžiků z posledního rozloučení s Karlem Fialou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy