Přísné bezpečnostní podmínky a kontrola novinářů, aby snad nefotili nádhernou výstavu GOTT MY LIFE, tak to v neděli vypadalo na pražské náplavce.

Karel Gott při příležitosti unikátní výstavy totiž přišel mezi své fanoušky osobně, tak bylo jasné, že se na něj dopředu těší stovky příznivců.

„Moji milí příznivci, tak jsem si na zítřejší autogramiádu na lodi, pro návštěvníky výstavy GOTT MY LIFE, pořídil nové fixy. Už teď se na vás moc těším,“ naladil Gott své fanoušky den před podpisovou akcí.

Výstava je to opravdu nádherná. Hosté neskrývali dojetí a hluboké pohnutí.

„Já jsem opravdu absolutně dojatá. Podívejte se na mě, mám slzy v očích. Ta výstava je nádherná a opravdu zachycuje celou jeho kariéru. Já jsem Mistrova věrná fanynka. Ten člověk opravdu v životě něco dokázal. Obdivuji ho a vždy budu,“ štkala do redakčního mikrofonu paní Jarmila, které si výstavu nadělila ke svým 75. narozeninám.

„No je to opravdu parádní. Konečně máme v Praze něco, co má smysl. My Gotta milujeme a doufáme, že mu vydrží hlavně zdravíčko. Je to náš vrstevník, ale je to na rozdíl od nás štramák,“ smála se na redaktorky eXtra.cz partička seniorů, kterým bylo také kolem 70 let.

Chcete se také dojmout nad tvorbou legendárního zpěváka, kterého znají od Berlína až po Moskvu? Pořád máte šanci. Unikátní výstava je otevřena až do 30. září.