Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Slzy, bolest a vztek! Rodina se rozloučila s paní Hanou, kterou ubodala šílená vražedkyně v Tesku na Andělu

Bolest nejbližšího příbuzenstva je bezbřehá…
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Desítky lidí se dnes ve 12 hodin přišli rozloučit s Hanou H. (†54), která se stala obětí vražedkyně. Paní Haba byla ve čtvrtek 21. července brutálně ubodána v Tesku na Andělu. I přes veškerou snahu lékařů a 40 minutové resuscitaci svým zraněním podlehla. Dva synové tak přišli o svoji milovanou maminku.

Nikdo se nedokáže smířit s tak strašnou tragédií, která postihla Hanu H. z Příbrami. Ve čtvrtek 21. července se oběť vydala do Prahy, protože měla strach z rakoviny. A tak byla objednána k lékařům do Prahy na mamograf. Jen těžko jí mohlo napadnout, že nakonec to nebude právě rakovina, která ji zabije.

Když se vracela od doktora, měla ještě chvíli čas, než jí pojede autobus, a tak šla do obchodního centra na Smíchově. V prvním patře v Tesku ale potkala šílenou vražedkyni, která ji v amoku zavraždila nožem, který si vzala z regálu. Lékaři se jí snažili resuscitovat, ale paní Hana svým zraněním podlehla.

Pohřeb paní Hany probíhá v Příbrami. Smuteční procesí vede zdrcený syn. Na pohřbu se sešlo několik novinářů. Rodina si nepřála, aby kameramani byli vpuštěni přímo do obřadní síně Na Hvězdičce.

Na očích pozůstalých je vidět obrovská bolest, kterou si v srdci ponesou velmi dlouho. Všichni tuší, že smrt paní Hany byla naprosto zbytečná. Odpovědnost za lidský život si nyní přehazuje policie a psychiatři z Bohnic. Až vyšetřování ukáže, kdo udělal chybu a šílené monstrum mohlo zabíjet.

Související články

Další články