Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Slzy a smutek z vypadnutí ze StarDance? Překvapivý dojezd vypadnuté Bagárové na večírku

Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 20 fotografií
STARDANCE
Včerejší druhý díl taneční show StarDance překvapil nejenom porotu, ale i diváky u televizních obrazovek. Bylo poznat, že na rozdíl od minulého týdne, kdy se jednotlivé páry pouze představovaly a nikdo nebyl v ohrožení, panovala v sále menší nervozita. Všichni tanečníci a hvězdy chtěli podat co nejlepší výkon. Nakonec k překvapení všech vypadla krásná Monika Bagárová (24), které se tanec náramně povedl. Na večírku to pak ale pořádně rozjela.

Včerejší druhé kolo show StarDance bylo po všech stránkách velmi překvapivé. Snad v žádné z předchozích sériích nebyly výkony natolik vyrovnané jako nyní. Ještě minulý týden to vypadalo, že největším outsiderem bude Veronika Arichteva.

Ta však včera večer neskutečně zaválela a porota z ní byla upřímně nadšená. Velké ovace sklidila také Daniela Šinkorová (45), jíž se stala menší nehoda s podpatkem, který se jí zamotal do silonek. Herečka Pavla Tomicová sklidila podobně bujaré ovace jako minulý večer.

Velkou chválu pěla porota i na Moniku Bagárovou, která bohužel nakonec vypadla. Po oznámení svého konce v soutěži se rozplakala. Na večírku to už ale vypadalo jinak. Monika byla pořádně rozjuchaná a rozdávala úsměvy na všechny strany.

Než odjela domů, tak vedle auta předváděla taneční kreace a žádné slzavé údolí se nekonalo. Porota by sice Moniku a jejího tanečního přítele nevyhodila, ale názor diváků je rozhodující.

Související články

Další články