V kostele svatého Petra a Pavla v Čáslavi se začala už od půl jedné dopoledne scházet rodina a přátelé krásné modelky Julie Pazderka, aby jí řekli poslední sbohem. Krásná Češka 2. září 2016 prohrála svůj boj s rakovinou děložního čípku.

V očích smutečních hostů je vidět smutek. Nikdo nedokáže pochopit, že Julinka zemřela. Před kostelem má modelka vzpomínkový pakt, kde je mnoho jejích fotek. Každý tak na ni může v tichosti zavzpomínat. Nikdo z řad celebrit se na pohřbu neobjevil.

Před třemi lety Julie nad rakovinou zvítězila. Jenže zákeřná nemoc se jí ještě dvakrát vrátila. Potřetí jí bohužel podlehla. Bojovala ale až do poslední chvíle. Dva týdny před smrtí ještě na Instagramu zveřejnila fotografii z nemocničního lůžka a s pizzou v ruce. Sice neměla vlasy, ale pořád byla odhodlaná žít. Pod fotku napsala: Pátá chemoterapie.

Nikdo se s její smrtí nemůže smířit. Byla krásná, mladá a plná optimismu. Kostel doslova praskal ve švech. Všichni chtěli dát poslední sbohem svojí kamarádce, dceři i vnučce. Krásné bytosti, kterou všichni moc milovali. „Budeme na ni vzpomínat hezky,“ řekla webu eXtra.cz jedna ze smutečních hostů. Modelka bude zpopelněna.