Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Slzy a smutek: Lucii Bílé zemřela maminka

Lucie truchlí, zemřela jí milovaná maminka.
Zpěvačka Lucie Bílá teď zažívá chvíle plné smutku. Zemřela jí totiž její milovaná maminka Hana Zaňáková (†76). Ta už dlouhou dobu bojovala se zdravotními problémy. Bílá to fanouškům oznámila na Facebooku.

„Maminky by měly být nesmrtelné… Dnes mi opravdu není do zpívání,“ napsala Lucie Bílá na Facebook a přiložila fotku svíčky. Její fanoušci jí začali hned kondolovat. Všichni na její maminku vzpomínají jako na úžasnou dámu a podle některých fanoušků teď bude Luciina maminka jejím strážným andělem.

Před dvěma lety prodělala maminka Lucie Bílé mozkovou příhodu a krvácela do mozku. Nikdo netušil, jestli se po operaci vůbec probudí. Dlouhé dva týdny byla v kómatu a Lucie Bílá byla moc smutná a za maminkou chodila každý den do nemocnice. Ale stal se zázrak a Zaňáková se probudila. Jenže za dalších osm měsíců přišla další mrtvice. Od té doby byl stav Hany Zaňákové vážný.

„Asi nejhorší stav, který jsem kdy v životě měla. Myslela jsem, že to prostě nedám, že odejdu s ní. Vím, že jsem dospělá, že bych měla mít rozum, ale já ze sebe nemohla vydat ani hlásku. Cítila jsem, jak se mi vaří krev,“ popisovala dříve Bílá (49).

Mohlo by vás zajímat

Další články