Žít vedle majetnického žárlivce je peklo. Vyprávět by o tom mohla i vyměněná manželka, trojnásobná maminka Lenka (21), které manžel dokonce zakázal pracovat. „Manžel je vždycky naměkko. I když jdu na hodinu, na dvě sama, je z toho takový špatný,“ uvedla Lenka, když před ní i televizním štábem TV Nova Jirka kvůli jejímu odjezdu neudržel emoce.

Tesknit začal, jen co za sebou Lenka zabouchla dveře, a slzičky smutku nestačil utírat i následujících deset dní natáčení. Celé dny sedí u počítače a pouští si dojemné písničky. Poslední dny natáčení je bez své manželky absolutně na dně, že se zavírá do kuchyně, kde kouří jednu cigaretu za druhou. „Jsem z toho strašně smutný a unavený, pro mě je to strašně dlouhé, ona mi hrozně chybí,“ lituje se Jirka, který má do chlapa s velkým Ch hodně daleko.

Tahle hromádka neštěstí ale netuší, co o něm jeho milovaná manželka prohlásila. Zatímco tenhle závislák prožívá bez manželky svoji největší noční můru, ona říká, že se jí sice stýská, ale přiznává, že víc je ve vztahu zamilovaný Jirka.