Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Slzičky ve Svatbě na první pohled: Poničená metlička rozdmýchala Andreiny city

Svatba na první pohled: Poničená metlička rozdmýchala Andreiny city
Zdroj: se souhlasem TV Nova, koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
svatba na první pohled

V osmém dílu reality show Svatba na první pohled se diváci seznámili s novým a zároveň posledním párem - Katkou (25) a Davidem (28). Kromě nich se kamera vrátila i k těm, kteří již mají po svatbě. Jak si zvykají na společný život? Jak se poprali Andrea (25) a Kadri (29) se vztahem na dálku a co dohnalo Andreu (41) k slzám?

Čerství novomanželé Klára (33) a Michal (31) si užívají líbánky na Santorini. Hned po ránu již nachystaná učitelka Klára vtipkuje, že je Michal první muž, který tráví v koupelně víc času než ona. Michal chce být pro svou ženu fešák, a tak si dává záležet, aby jeho vlasy vypadaly dokonale. Přešlapující Klára se snaží manžela popohnat, aby vůbec stihli hotelovou snídani.

K hádce se však neschyluje, spíš se tak kočkují a dělají si ze sebe srandu. Zatím to vypadá, že má tento pár velkou šanci na úspěch. Nejen že jsou oba pohodáři, ale zároveň jsou oba citliví.

Během čtení svatebních vzkazů od jejich nejbližších se jim oběma po tváři valí slzy jako hrachy. Klárku dojme vzkaz od rodiny, Michal pak zavzpomíná na kamaráda, který zemřel. „Prostě tam s námi nebyl ještě jeden kamarád, který se zabil na motorce,“ prozradil plačící Michal. Klárku jeho povídání velmi zasáhlo a začala novomanžela utěšovat.

Andreu rozhodí metlička

Andrea (41), která se provdala za Romana, otevřeně přiznává už osmnáctý den po sňatku: "Nevnímám, že bych pro něj byla žena snů. Roman se na mě nekouká tím pohledem, kterým bych chtěla, aby se na mě díval. A to je realita," povzdychne si.

Andrea se snaží Romana zaujmout vším možným. Připravila pro něj skvělou zmrzlinu, bohužel během šlehání se poškrábala metlička. Roman z toho velkou vědu nedělal, ale Andrea je z celé situace nešťastná a uteče na zahradu. Má pocit, že se jí nic nedaří... "Já si připadám jak debil." Roman se zachová spíš jako kamarád, který ji povzbudí, ale na objetí, které by se od manžela očekávalo, nedojde...

Nový začátek

Po líbánkách mají i Mirka a Petr. Novomanželé se společně sestěhovali a zatím to vypadá na harmonické soužití. Mirka se po boku Petra cítí dobře a chce mu dát najevo, že jí na manželství i novém začátku u něj doma opravdu záleží. "Myslím, že jsem teď k Péťovi mnohem otevřenější než dřív," říká. Krásná novomanželka se rozhodla obdarovat manžela krásnými květinami. To však není vše. Nechala mu zarámovat i jejich společnou fotku z Malty. Tohle romantické gesto dostalo Petra do kolen a ihned šel fotku pověsit nad postel.

A řekli si "ano"...

Nový a poslední pár, který dostane od expertů šanci na lásku, jsou obchodní zástupkyně Katka (25) a hasič David (28). Proč se podle odborníků k sobě tolik hodí? "Pro svého budoucího nastávajícího bude Katka velmi dobrou partií pro svůj tah na branku a ženskost, která z ní vyzařuje," myslí si vztahový kouč Petr Jan Křen. "David je kvůli svému povolání vystaven velkému adrenalinu a riziku. Patří k těm, kteří svou mužností zachraňují životy. Když ale přijde domů, potřebuje tam cítit rodinné zázemí, něžnost a ženskost," míní o sympatickém hasiči RNDr. Jaroslava Babková, Ph.D.

Zatím se odhad experů potvrdil. Katka na Davidovi obdivuje jeho galatnost - během obřadu jí nabídl pomoc jak s držením květiny, tak se šaty. Novomanželka vyřkne přání, aby David takový zůstal. Sympatický hasič je zatím s výběrem manželky také spokojený. „Jsem rád, že se k oltáři dostavila právě Katka.“ Oba si navzájem ihned sedli, což je dobré znamení. Uvidíme, jak bude probíhat jejich první společná dovolená.

Související články

Další články